O nas

Myjnie przemysłowe GT85

Zaufane źródło kompleksowych rozwiązań dla przemysłu.

Produkujemy i projektujemy myjnie przemysłowe oraz maszyny dla różnych gałęzi przemysłu. Naszą specjalnością jest mycie przemysłowe. Oferujemy rozwiązania mycia przemysłowego w technologiach natryskowych, ultradźwiękowych, także na stanowiskach w pełni zautomatyzowanych, gdzie wiodącymi seriami produktowymi są  TARRA Compact, TARRA Smart, TARRA Ultra oraz TARRA Expert. 

Procesy mycia wspomagają  produkowane przez nas preparaty chemiczne do mycia w środowisku przemysłowym marek: ROKLIN i RUSTER. Produkcja chemii obejmuje produkty do mycia, odtłuszczania, odrdzewiania, odkamieniania oraz przygotowania powłok konwersyjnych metali.

Produkowane przez nas środki znajdują zastosowanie w przemyśle elektrotechnicznym, mechanicznym, precyzyjnym, energetycznym wydobywczym i innych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie wspomagać przedsiębiorstwa produkcyjne, dostarczając im rozwiązania szyte na miarę, opracowujemy technologie dedykowane konkretnym procesom produkcji gdzie sprawdzają się maszyny i urządzenia przemysłowe z serii TARRA Expert, TARRA Metrics oraz TARRA Robotics. 

Naszym celem jest  konsekwentne dostarczanie produktów, rozwiązań i standardów o najwyższej jakości. Dzięki ciągłemu podnoszeniu jakości i samodoskonaleniu z powodzeniem troszczymy się o pełną satysfakcję i zaufanie naszych Klientów. 

Tarra Tarra Tarra Tarra

Zespół

Nasz najcenniejszy kapitał - Ludzie!

Naszym celem jest tworzenie wartości i przyczynianie się do sukcesu naszych Klientów.

Wiemy jak kluczowym warunkiem wysokiej jakości jest wykwalifikowana kadra. Jako organizacja oferujemy naszym pracownikom otwarte i interesujące środowisko pracy, w którym mogą w pełni rozwinąć swój potencjał. Nasza firma rozwija się i osiąga sukcesy. Aby każdy z naszych pracowników rozwijał swoje umiejętności zapewniamy systematyczne szkolenia, dzięki którym mogą oni w sposób ciągły podnosić swoje kwalifikacje. 

Takie podejście do naszego zespołu przekłada się bezpośrednio na pozycję firmy na rynku oraz świadczenie przez nią najwyższej jakości usług dla naszych Klientów. Wszyscy staramy się tworzyć życzliwą atmosferę wewnątrz i na zewnątrz naszej firmy wspólnie pracując na wizerunek i sukces naszego przedsiębiorstwa.

 

Sprawdź aktualne oferty pracy, na które rekrutujemy, w zakładce Oferty Pracy. O możliwościach dla studentów przeczytasz w dziale Staże lub Praktyki

ZBIGNIEW KURANT
PREZES ZARZĄDU

Kształtuje i odpowiada za strategię rozwoju spółki. Sprawuje nadzór nad finansami i relacjami z najważniejszymi klientami. Prywatnie miłośnik wszelkiego rodzaju podróży

KRZYSZTOF JASIŃSKI
DYREKTOR HANDLOWY

Odpowiada za całokształt sprzedaży - od ustalenia planów, celów po właściwą ich realizację i obsługę Kluczowych Klientów Firmy. Miłośnik sportów wytrzymałościowych.

MARCIN PSUJEK
KOORDYNATOR SPRZEDAŻY - CHEMIA

Odpowiedzialny za obsługę klientów z zakresu doboru środków chemicznych i technologii mycia. Zagorzały miłośnik wszelkich form aktywnego wypoczynku.

RAFAŁ WŁOSEK
DORADCA TECHNICZNY - URZĄDZENIA TARRA

Rafał jest odpowiedzialny za wszelkie zagadnienia związane z technicznymi aspektami projektów dla kluczowych klientów,  tworzenie nowych ofert i umów.

GRZEGORZ SIRKO
SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Odpowiedzialny za wszelkie aspekty związane z promocją, reklamą i wizerunkiem Firmy. Wielki pasjonat swojej pracy. Prywatnie fan Formuly 1 i sportów wodnych.