Urządzenia myjące TARRA na targach AMB w Stuttgarcie 04 Sep 2018

Kolejny rok z rzędu polski producent urządzeń TARRA (urządzenia do mycia, odtłuszczania i przygotowania powierzchni), firma GT85 Polska (www.gt85.com.pl) będzie prezentowała swoje rozwiązania na imprezach targowych w Polsce i za granicą.

 

Na zbliżające się targi AMB w Stuttgarcie firma przygotowała urządzenie z flagowej serii Compact (złoty Medal ITM 2016, Złoty Medal TOOLEX 2017) model 100.

 

Urządzenie TARRA Compact 100 dostępne będzie dla zwiedzających na stoisku nr 8E51 w hali nr 8. Stoisko będzie także okazją do poznania rozwiązań partnera GT85 na rynek niemiecki - firmy EVT Eiberger Verfahrenstechnik GmbH (www.evt-gmbh.de).

 

TARRA Compact 100 to urządzenie  zaprojektowane do post-procesowego mycia i odtłuszczania detali w roztworach wodnych. Urządzenie w standardowej specyfikacji wykorzystuje natryskową technologię mycia, a od roku 2018 dostępne jest w opcji mycia w zanurzeniu przy pomocy ultradźwięków. Zalety urządzenia Compact 100 to przede wszystkim:

·        Kompaktowe wymiary urządzenia i łatwość jego obsługi.

·        Możliwość zastosowania technologii natryskowej, zanurzeniowej oraz ultradźwiękowej (Nowość 2018).

·        Dwa pojemne zbiorniki na ciecz - rzadsza wymiana kąpieli płuczącej

·        Rozmieszczenie dysz natryskowych w bezpośrednim sąsiedztwie mytych detali.

·        System odprowadzania kąpieli z komory roboczej pozwala na ograniczenie mieszania się kąpieli myjącej i kąpieli płuczących.

·        Możliwość uzyskania poziomu czystości zgodnego z normami VDA 19.1 czy ISO 16232.

·        Zmiennobarwne oświetlenie komory roboczej za pomocą diod LED - łatwa identyfikacja statusu prowadzonego w danej chwili bez konieczności szczegółowego sprawdzania na panelu operacyjnym.

 

Przykładowe zastosowania urządzeń Compact to mycie i odtłuszczanie detali po obróbce mechanicznej, usuwanie opiłków, mycie detali o skomplikowanych kształtach i inne. Więcej o serii urządzeń myjących TARRA Compact: https://www.gt85.com.pl/oferta

 

AMB – Międzynarodowe Targi Obróbki Metali – organizowane w Stuttgarcie w dniach od 18. do 22.09.2018, oferują rozwiązania techniczne i technologie umożliwiające nowoczesną produkcję. Na 120 000 m2 powierzchni wystawienniczej blisko 1500 wystawców – w tym wielu liderów rynku światowego i technologii – zaprezentuje innowacyjne rozwiązania, aktualne produkty i trendy branżowe. Tym samym AMB utrzymuje swoją czołową pozycję wśród targów dedykowanych tej branży i znajduje się w pierwszej piątce na świecie.

 

Data targów:

Start: 18/09/2018 godzina 09:00;

Koniec: 22/09/2018 do godziny 16:00;

 

Adres:

Messe Stuttgart

Flughafenstraße/Flughafen/Leinfelden-Echterdingen

70629 Stuttgart

Niemcy

 

Targi AMB: www.amb-messe.de

EVT Verfahrenstechnik GmbH: www.evt-gmbh.de

GT85 Polska: www.gt85.com.pl

Roklin: www.roklin.pl

Zobacz też

Zapraszamy na premierę innowacyjnej maszyny myjącej TARRA Compact 200HP.

czytaj całość

Wspieramy Katolickie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Potrzebującym "AGAPE" w Lublinie

czytaj całość

Udział w XVI targach pracy "Inżynier na Rynku Pracy" organizowanych przez Politechnikę Lubelską.

czytaj całość