TOOLEX po raz czwarty! 28 Sep 2018

Kolejne Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX przed nami. Już po raz 4 z rzędu mamy przyjemność uczestniczyć w roli wystawcy w tej imprezie.

Nasze tegoroczne stoisko będzie zlokalizowane w Pawilonie A o numerze 341.

Poprzednie edycje zaowocowały nowe kontakty i doświadczenia jak również w nagrody – Złoty Medal Targów Toolex 2017 za serię urządzeń TARRA Compact.

W tym roku na naszym ponad 50-metrowym stoisku będziemy prezentować naszej najnowszą wersję myjni TARRA Compact 100 to myjnia zaprojektowana do post-procesowego mycia detali w roztworach wodnych. Urządzenie bardzo efektywnie usuwa zanieczyszczenia powierzchni takie jak tłuszcze, smary, osady czy też inne pozostałości po rożnego rodzaju obróbce.

W stosunku do swojego poprzednika, najnowsza wersja wspomnianej myjni uległa licznym modyfikacjom i usprawnieniom, które czynią urządzenie jeszcze bardziej nowoczesnym, efektywnym i niezawodnym. 

Zmianom poddano między innymi:

- czujniki poziomu cieczy

- poprawiono sposób dozowania chemii do wanien dzięki zastosowaniu przepływomierza

- dotychczasowy układ suszenia wyposażony w szuflady i grzałki zmodernizowano poprzez użycie przepustnicy i nagrzewnicy

- zastąpienie napędu łańcuchowego motoreduktorem w osi obrotu

- zastosowanie czujników bazowania pozycji kosza

- łatwiejszy serwis dzięki konstrukcji kołyski umożliwiającej dostęp bezpośrednio z komory procesowej

Ponadto na stosiku będziemy prezentować nasze rozwiązania preparatów chemicznych ROKLIN. Nasza obecna oferta środków to ponad 60 receptur stworzonych w odpowiedzi na konkretne potrzeby firm produkcyjnych. Produkowane przez nas środki znajdują zastosowanie w przemyśle elektrotechnicznym, mechanicznym, precyzyjnym, energetycznym, wydobywczym i pokrewnych. Wszystkie produkty ROKLIN® tworzone są zgodnie z przepisami rozporządzenia REACH, co sprawia, że są to produkty biodegradowalne, o braku zdolności bioakumulacji i nieszkodliwe dla środowiska.

 

 

Strona www organizatora targów: https://www.exposilesia.pl/toolex

Zobacz też

Najlepsze życzenia od naszego zespołu!

czytaj całość

W dniach 29.09. – 01.10.2015 firma GT85 miała przyjemność gościć w charakterze wystawcy na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.

czytaj całość

W tym roku po raz pierwszy w Polsce odbędzie się dedykowana konferencja dla branży mycia przemysłowego - European Industrial Cleaning Forum & Expo (Europejskie Forum Mycia Przemysłowego). Wydarzenie to jest skierowane do wszystkich gałęzi przemysłu gdzie wykorzystywane jest mycie w procesie produkcyjnym.

czytaj całość