parts2clean 2018 19 Oct 2018

 

Targi parts2clean to największe targi mycia przemysłowego w Europie, które odbywają się w Stuttgarcie. Po raz kolejny mamy przyjemność wziąć udział w tym wydarzeniu gdzie zaprezentujemy 2 urządzenia z flagowej serii TARRA COMPACT, model 200 oraz 100 (złoty Medal ITM 2016, Złoty Medal TOOLEX 2017).

 

Urządzenia demonstrowane będą zwiedzającym w dniach 23-25.10 na stoisku B03 na hali nr 3. Na naszym 110-cio metrowym stoisku będzie można porozmawiać z naszym zespołem, a także poznać ofertę naszego partnera na rynek niemiecki - firmy EVT Eiberger Verfahrenstechnik GmbH (www.evt-gmbh.de).

 

TARRA Compact to urządzenia  zaprojektowane do post-procesowego mycia i odtłuszczania detali w roztworach wodnych. Urządzenia dostępne są w wielu konfiguracjach i oferują mycie na wysokie klasy czystości w kombinacjach technologii natryskowej, zanurzeniowej wspomaganej ultradźwiękowej oraz suszeniem gorącym powietrzem czy też w próżni. Zalety urządzeń Compact to przede wszystkim:

·        Kompaktowe wymiary urządzenia i łatwość jego obsługi.

·        Możliwość zastosowania technologii natryskowej, zanurzeniowej oraz ultradźwiękowej w jednej komorze mycia

·        Pojemne, izolowane termicznie zbiorniki na ciecz - optymalizacja częstotliwości wymiany kąpieli płuczącej

·        Rozmieszczenie dysz natryskowych w bezpośrednim sąsiedztwie mytych detali.

·        System odprowadzania kąpieli z komory roboczej pozwala na ograniczenie mieszania się kąpieli myjącej i kąpieli płuczących.

·        Możliwość uzyskania poziomu czystości zgodnego z normami VDA 19.1 czy ISO 16232.

·        Zmiennobarwne oświetlenie komory roboczej za pomocą diod LED - łatwa identyfikacja statusu prowadzonego w danej chwili bez konieczności szczegółowego sprawdzania na panelu operacyjnym.

·        Możliwość automatycznego załadunku koszy

 

Przykładowe zastosowania urządzeń Compact to mycie i odtłuszczanie detali po obróbce mechanicznej, usuwanie opiłków, mycie detali o skomplikowanych kształtach i inne. Więcej o serii urządzeń myjących TARRA Compact: https://www.gt85.com.pl/oferta

 

Na targach parts2clean wystawcy prezentują produkty i technologie w zakresie czyszczenia, konserwacji, recyklingu i utylizacji oraz oferują spersonalizowane rozwiązania. W parts2clean reprezentowani są prawie wszyscy liderzy rynku i technologii w branży. W 2017 roku w targach uczestniczyło około 4 900 profesjonalistów z 41 krajów.

 

Informacje dotyczące biletów: http://www.parts2clean.de/en/register-plan/for-visitors/tickets/

Zobacz też

Ponad 100 spotkań i Złoty Medal targów TOOLEX

czytaj całość

Dołącz do nas podczas prestiżowego spotkania kadry managerskiej przemysłu samochodowego

czytaj całość

Oferujemy usługi frezowania, toczenia, cięcia wodą oraz gięcia blach na nowoczesnych urządzeniach CNC i maszynach konwencjonalnych.

czytaj całość