GT85 Polska partnerem konferencji Auto Event 2018 11 Jun 2018

Branżowa konferencja "AutoEvent" organizowana jest przez Polską Izbę Motoryzacji nieprzerwanie od roku 2005. Uczestnikami tego największego corocznego spotkania są przedstawiciele firm dostarczających części i komponenty do produkcji nowych samochodów (na tzw. pierwszy montaż), czyli TIER1, TIER2, TIER3 oraz OEM. W gronie uczestników są również firmy zajmujące się produkcją/ dostarczaniem materiałów i fabrykatów, maszyn, urządzeń, narzędzi, robotów, automatyki i oprogramowania dla przemysłu.

GT85 Polska została partnerem branżowym eventu.

Podczas konferencji, nasz kolega Grzegorz Sirko przedstawi prelekcję pt. "Mycie części w produkcji jako kluczowy proces końcowej jakości – dobre praktyki doboru technologii". Do państwa dyzpozycji udostępnimy takze stoisko konferencyjne GT85 Polska, gdzie nasz zespół chętnie doradzi odpowiednie rozwiązania w zakresie technologii mycia i odtłuszczania części w produkcji, chemii to mycia czy też możliwości wspólpracy z naszym laboratorium badań i rozwoju.

Informacje dotyczące konferencji dostępne są na stronie AutoEvent.pl.

Do zobaczenia na AutoEvencie!

Zobacz też

Wspaniałych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku pasma sukcesu i spełnienia wszystkich marzeń i planów.

czytaj całość

Po raz kolejny znaleźliśmy się w czołówce firm Lubelszczyzny.

czytaj całość

Wolontariat - to się opłaca - "Przemyślana sztuka, czyli jak przemysł inspiruje"

czytaj całość