GT85 Polska członkiem Polskiej Izby Motoryzacji 31 Jul 2018

Oficjalnie dołączyliśmy do grona firm zrzeszonych z Polską Izbą Motoryzacji (PIM), która zrzesza zarówno przedsiębiorstwa jak i stowarzyszenia z branży motoryzacyjnej. Członkostwo w PIM jest jednoznacznym potwierdzeniem jakości standardów rozwiązań jakie firma GT85 Polska dostarcza firmom produkcyjnym dla rynku Automotive w Polsce. Dla naszego przedsiębiorstwa jest to również doskonała szansa na pozyskanie nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenie wiedzy dotyczącej rynku motoryzacyjnego w Polsce i zagranicą.

Polska Izba Motoryzacji działa od 1994 roku i jest organizacją samorządu gospodarczego zarejestrowaną na podstawie Ustawy o izbach gospodarczych. PIM jest organizatorem spotkań, konferencji, szkoleń i szeroko pojętych eventów związanych z branżą motoryzacyjną. Współpraca pomiędzy GT85 Polska i PIM rozpoczęła się kilka lat temu właśnie od jednej z konferencji organizowanych przez Izbę – AutoEvent, w której uczestniczymy co roku jako partner.  

 

GT85 Polska: www.gt85.com.pl

PIM: www.pim.pl

Zobacz też

GT85 wspiera uczniów Zespołu Szkół Nr 3 z Kraśnika podczas startu w międzynarodowych zawodach FIRST Robotics Competition 2016

czytaj całość

Drugi rok z rzędu GT85 Polska laureatem w kategorii "Innowacyjność"

czytaj całość

Kolejny rok w czołówce najlepszych firm województwa lubelskiego.

czytaj całość