GT85 Polska członkiem Polskiej Izby Motoryzacji 31 Jul 2018

Oficjalnie dołączyliśmy do grona firm zrzeszonych z Polską Izbą Motoryzacji (PIM), która zrzesza zarówno przedsiębiorstwa jak i stowarzyszenia z branży motoryzacyjnej. Członkostwo w PIM jest jednoznacznym potwierdzeniem jakości standardów rozwiązań jakie firma GT85 Polska dostarcza firmom produkcyjnym dla rynku Automotive w Polsce. Dla naszego przedsiębiorstwa jest to również doskonała szansa na pozyskanie nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenie wiedzy dotyczącej rynku motoryzacyjnego w Polsce i zagranicą.

Polska Izba Motoryzacji działa od 1994 roku i jest organizacją samorządu gospodarczego zarejestrowaną na podstawie Ustawy o izbach gospodarczych. PIM jest organizatorem spotkań, konferencji, szkoleń i szeroko pojętych eventów związanych z branżą motoryzacyjną. Współpraca pomiędzy GT85 Polska i PIM rozpoczęła się kilka lat temu właśnie od jednej z konferencji organizowanych przez Izbę – AutoEvent, w której uczestniczymy co roku jako partner.  

 

GT85 Polska: www.gt85.com.pl

PIM: www.pim.pl

Zobacz też

Zacieśniamy współpracę ze środowiskiem akademickim na rzecz rozwoju produktów.

czytaj całość

9. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2016 dobiegły końca.

czytaj całość

W dniach 29.09. – 01.10.2015 firma GT85 miała przyjemność gościć w charakterze wystawcy na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.

czytaj całość