Staże

STAŻYŚCI O NAS

Sebastian Kowal  - stażysta w Dziale Konstruktorów

"Nazywam się Sebastian Kowal, jestem studentem École Nationale Supérieure d'Arts et Métiers w Châlons-en-Champagne. Pragnę podzielić się moimi doświadczeniem z odbytych praktyk w przedsiębiorstwie - GT 85 Polska Sp. z o.o.

Praktyki w firmie GT 85 Polska Sp. z o.o. były interesującym doświadczeniem pozwalającym spojrzeć z innej perspektywy na problematykę związaną z produkcją która jest wykładana na mojej uczelni. Praktyki w firmie w GT 85 Polska Sp. z o.o. trwały 12 tygodni. Jest to wystarczający czas by zapoznać się z pracą w przedsiębiorstwie i jej pracownikami. Dużym plusem firmy są jej zasoby kadrowe, gdyż można spotkać świeżo upieczonych inżynierów jak i doświadczonych pracowników. Takie środowisko bardzo sprzyja warunkom pracy oraz rozwojowi zdolności, których nie można zdobyć na uczelni. Podczas praktyk uczestniczyłem „od wewnątrz” w pracach kilku działów firmy. Każdy z nich pozwala na branie udziału w produkcji w swój charakterystyczny sposób. Uczestniczenie w pracach poszczególnych działów firmy pozwala z szerszej perspektywy spojrzeć na całokształt działalności.

Pracownicy z chęcią dzielą się swoją wiedzą. Kolejną zaletą jest poliwalentność praktyk a wiedza jaką się zdobywa jest szersza i bardziej dogłębna niż ta zdobyta z książek. Czy w trakcie odbywania praktyk pojawiły się jakieś mniej interesujące zadania? Owszem, tak jak wszędzie czasami trafia się praca nie do końca zgodna z oczekiwaniami, ale zawsze można coś z nich wywnioskować z korzyścią zarówno dla praktykanta jak i dla firmy. Firma GT 85 Polska Sp. z o.o. daje dogodne warunki do zapoznania się z pracą wielu zawodów i realiami produkcji. Naprawdę warto z tego skorzystać, dlatego też z czystym sumieniem mogę polecić firmę GT 85 Polska Sp. z o.o. innym studentom poszukującym profesjonalnie przeprowadzonych praktyk."

Dawid Duda – stażysta w Dziale Konstruktorów

"Firma GT85 Polska oferuje studentom możliwość odbycia atrakcyjnych staży i praktyk. Podczas trzymiesięcznego stażu, który odbyłem, poznałem funkcjonowanie firmy z każdej strony. Przeszedłem przez większość działów, zaczynając od hali produkcyjnej, na której przedstawiono mi specyfikę pracy przy każdym z urządzeń, przez biuro technologów, automatyków, a finalnie trafiłem do biura konstrukcyjnego. W ten sposób zaplanowane praktyki, czy staż pozwalają dobrze poznać firmę, a umiejętności i wiedza zdobyta na produkcji znacznie ułatwiły mi pracę na stanowisku konstruktora. W firmie GT85 Polska panuje miła atmosfera, a w razie jakichkolwiek problemów z jakimi się spotkałem, wiele osób chętnie służyło pomocą. Z czystym sumieniem polecam tą firmę jako miejsce odbycia praktyk/stażu, czy pracy."


Olena Nesimko – stażysta w Dziale Konstruktorów


"W firmie GT 85 Polska Sp. z o. o. odbyłam trzy miesięczny staż od marca do maja. Firma ta podchodzi w sposób profesjonalny do stażystów. Umożliwia przejście przez działy takie jak: Dział Konstrukcyjny, Dział Technologiczny, Dział Obróbki Skrawaniem, Dział Spawalniczy oraz Dział Montażowy na hali produkcyjnej. Zapewnia podstawowe środki ochrony osobistej tj.: odzież, okulary oraz buty ochronne. Na stanowisku Konstruktora zapewniła także miejsce pracy przy komputerze oraz doskonale wdraża i zapoznaje z procesem produkcyjnym umożliwiając nabycie potrzebnej wiedzy praktycznej oraz umiejętności. Poprzez przejście przez wszystkie działy stażysta może osobiście poznać wszystkie etapy projektowania przemysłowych urządzeń myjących od konstruktorów, aż po Dział Montażu gotowych wyrobów.

Uważam, że firma GT 85 Polska jest doskonałym wyborem do odbycia stażu oraz praktyk, gdyż po takim stażu można „wynieść” praktyczną wiedzę przydatną w dalszym życiu zawodowym. Kontakt z pracodawcą jest bardzo dobry. Pracownicy są bardzo życzliwi oraz chętnie służą pomocą."


Bartosz Duda – stażysta w Dziale Konstruktorów

"Podczas odbywania trzy miesięcznego stażu (marzec-maj) firma GT 85 Polska Sp. z o. o. umożliwiła przejście przez wszystkie działy produkcyjne, co pozwoliło na poznanie całego procesu produkcyjnego myjni przemysłowych. Zaczynając od działu konstruktorów, gdzie projektowałem poszczególne elementy maszyn, poprzez dział technologów i kończąc na hali produkcyjnej można się bardzo dużo nauczyć i uświadomić w jaki sposób przepływają informacje od konstruktorów, aż do działu montażu na hali produkcyjnej. W łatwy sposób wyłapuje się jakie błędy można popełnić już na szczeblu konstruktorów i jakie to niesie za sobą konsekwencje w kolejnych działach.

Kontakt z pracodawcą oraz ogólne podejście do stażysty oceniam na bardzo dobry. Firma GT 85 Polska to świetny wybór, aby odbyć staż. Firma zapewnia stanowiska pracy w dziale konstruktorów oraz środki ochrony osobistej w postaci odzieży, okularów oraz butów ochronnych, gdy staż jest odbywany na hali produkcyjnej. Polecam tą firmę dla osób które chcą nabyć bardzo dużo wiedzy praktycznej oraz umiejętności."

Złóż aplikacje
Powrót do ofert