Współpraca z SANDEN Manufacturing Poland

Opis realizacji

SANDEN Manufacturing Poland to spółka wchodząca w skład japońskiej korporacji SANDEN – producenta kompresorów do klimatyzacji samochodowych dostarczanych do europejskich montowni największych producentów samochodów  m.in. Volkswagen, GM, Ford, Volvo, Jaguar czy McLaren.

W zakładzie produkcyjnym w Polkowicach realizowane są główne procesy produkcyjne takie jak: produkcja korpusów metodą wysokociśnieniowego odlewania aluminium, obróbka mechaniczna aluminiowych odlewów i tłoków oraz montaż kompletnych kompresorów.

Firma GT85 Polska dostarczyła firmie SANDEN Manufacturing Poland dedykowane rozwiązania w zakresie technologii mycia jak i systemów pomiarowych oraz automatyzacji z użyciem robotów przemysłowych. W chwili obecnej w zakładzie produkcyjnym działają zarówno urządzenia serii COMPACT oraz EXPERT, bardzo często występujące razem ze zrobotyzowanymi systemami załadunku.

Zobacz też

Współpraca z Lubelską Wytwórnią Dźwigów Osobowych Lift Service S.A.

Dla Lubelskiej Wytwórni Dźwigów Osobowych Lift Service S.A. zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy urządzenie do mycia i fosforanowania w roztworach wodnych wyrobów wykonanych z metalu.

czytaj całość

Współpraca z firmą MCS - Machining and Casting Systems

W 2012 roku GT85 Polska nawiązała współpracę z firmą MCS Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach. Profil produkcji firmy MCS obejmuje: obróbkę mechaniczną odlewów wykonanych z aluminium, żeliwa szarego i sferoidalnego oraz odkuwek.

czytaj całość

Stanowisko zrobotyzowane w branży automotive

Aplikacja stworzona została przez firmę GT85 Polska dla klienta końcowego z branży motoryzacyjnej, będącego dostawcą Tier 2 w łańcuchu dostaw, produkującego elementy podwozia.

czytaj całość