Usługi mycia części produkcyjnych w GT85 Polska 05 Feb 2018

GT85 Polska, lider dostawców rozwiązań z zakresu technologii mycia przemysłowego w Polsce wprowadza pilotażowo nowe usługi specjalistycznego mycia części produkcyjnych.

Bazując na swoim 19-letnim doświadczeniu w dostarczaniu chemii do przygotowania powierzchni i odtłuszczania w procesie produkcji marki ROKLIN, maszyn myjących marki TARRA oraz pełnych technologii mycia dla firm produkcyjnych w branżach Automotive, Lotnictwa i Przemysłu Obróbczego firma GT85 Polska kieruje swój nowy produkt do zakładów produkcyjnych, które:

  • są w trakcie analizy potrzeb inwestycyjnych w zakresie technologii mycia, a produkcja w toku wymaga jakości i terminowości produkcji części.
  • przygotowują się do SOP i potrzebują wsparcia przed pełnym uruchomieniem produkcji
  • podjęły decyzję  o wprowadzeniu procesu mycia w swojej produkcji, jednak brak im doświadczenia i wiedzy w zakresie technologii
  • chcą podnieść jakość procesu mycia, a z powodów ograniczonych środków nie mogą zdecydować się na modernizację parku maszynowego
  • nie posiadają odpowiedniego zaplecza do wykonywania wysokiej jakości procesu, a wymagania ich klientów dot. czystości wzrosły

 


Oferta usług mycia części w firmie GT85 Polska to szereg korzyści, dla przyszłych klientów:

  • oszczędności w zakresie kosztów procesu, zatrudnienia i inwestycji
  • możliwość przygotowania się i przetestowania dostępnych rozwiązań przed planowana inwestycją
  • stały nadzór technologiczny nad procesem – opieka technologów chemików – szybka reakcja na potrzeby klienta
  • możliwość kontroli jakości części wg. ISO 16232 / VDA 19.1 – posiadamy własne laboratorium
  • szybka poprawa jakości wyrobu końcowego

Koncentrujemy się na jakości i płynności procesu produkcji u klientów. Zapraszamy zarówno duże firmy obróbcze jak i producentów małoseryjnych. Części myjemy na urządzeniach marki TARRA zdobywających najwyższe wyróżnienia w branży – Złoty Medal ITM 2016 / Złoty Medal TOOLEX 2017.

 

Osoba do kontaktu w sprawie usług mycia:

Marcin Psujek
telefon: 81 745 05 98
e-mail: biuro@gt85.com.pl

Zobacz też

Targi parts2clean to największe targi mycia przemysłowego w Europie, które odbywają się w Stuttgarcie. Po raz kolejny mamy przyjemność wziąć udział w tym wydarzeniu gdzie zaprezentujemy 2 urządzenia z flagowej serii TARRA COMPACT, model 200 oraz 100 (złoty Medal ITM 2016, Złoty Medal TOOLEX 2017).

czytaj całość

" Klient wie, czego potrzebuje, i jest świadomy problemu, a my wiemy, jak go rozwiązać" - Wywiad z Prezesem Zarządu GT85 Zbigniewem Kurantem.

czytaj całość

Zacieśniamy współpracę ze środowiskiem akademickim na rzecz rozwoju produktów.

czytaj całość