Podsumowanie targów ITM Polska 2017 03 Jul 2017

Chcemy gorąco podziękować za odwiedzenie stoiska firmy GT85 Polska podczas targów ITM Polska 2017.

W tym roku mieliśmy przyjemność prezentować Państwu innowacyjne urządzenie myjące TARRA Compact 100 w specyfikacji 2017. Ponad to prezentowaliśmy całościową ofertę urządzeń myjących TARRA - Smart, Ultra oraz Expert oraz rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych TARRA Robotics.

W tegorocznej edycji targów udział wzięło niemal 1000 wystawców z 23 krajów. Odbyliśmy wiele bardzo owocnych rozmów z potencjalnymi kontrahentami, mieliśmy także przyjemność przygotować prelekcje na temat roli mycia przemysłowego w przemyśle obróbczym.

Celem GT85 Polska jest konsekwentne dostarczanie produktów, rozwiązań i standardów o najwyższej jakości. Dzięki ciągłemu rozwojowi i samodoskonaleniu firma z powodzeniem troszczy się o pełną satysfakcję i zaufanie swoich Klientów.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii oraz filmu podsumowującego wydarzenia na naszym stoisku podczas pracowitego tygodnia w Poznaniu.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Zobacz też

Najlepsze życzenia od naszego zespołu!

czytaj całość

Oficjalnie dołączyliśmy do grona firm zrzeszonych z Polską Izbą Motoryzacji (PIM), która zrzesza zarówno przedsiębiorstwa jak i stowarzyszenia z branży motoryzacyjnej. Członkostwo w PIM jest jednoznacznym potwierdzeniem jakości standardów rozwiązań jakie firma GT85 Polska dostarcza firmom produkcyjnym dla rynku Automotive w Polsce. Dla naszego przedsiębiorstwa jest to również doskonała szansa na pozyskanie nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenie wiedzy dotyczącej rynku motoryzacyjnego w Polsce i zagranicą.

czytaj całość

" Klient wie, czego potrzebuje, i jest świadomy problemu, a my wiemy, jak go rozwiązać" - Wywiad z Prezesem Zarządu GT85 Zbigniewem Kurantem.

czytaj całość