parts2clean 2018 19 Oct 2018

 

Targi parts2clean to największe targi mycia przemysłowego w Europie, które odbywają się w Stuttgarcie. Po raz kolejny mamy przyjemność wziąć udział w tym wydarzeniu gdzie zaprezentujemy 2 urządzenia z flagowej serii TARRA COMPACT, model 200 oraz 100 (złoty Medal ITM 2016, Złoty Medal TOOLEX 2017).

 

Urządzenia demonstrowane będą zwiedzającym w dniach 23-25.10 na stoisku B03 na hali nr 3. Na naszym 110-cio metrowym stoisku będzie można porozmawiać z naszym zespołem, a także poznać ofertę naszego partnera na rynek niemiecki - firmy EVT Eiberger Verfahrenstechnik GmbH (www.evt-gmbh.de).

 

TARRA Compact to urządzenia  zaprojektowane do post-procesowego mycia i odtłuszczania detali w roztworach wodnych. Urządzenia dostępne są w wielu konfiguracjach i oferują mycie na wysokie klasy czystości w kombinacjach technologii natryskowej, zanurzeniowej wspomaganej ultradźwiękowej oraz suszeniem gorącym powietrzem czy też w próżni. Zalety urządzeń Compact to przede wszystkim:

·        Kompaktowe wymiary urządzenia i łatwość jego obsługi.

·        Możliwość zastosowania technologii natryskowej, zanurzeniowej oraz ultradźwiękowej w jednej komorze mycia

·        Pojemne, izolowane termicznie zbiorniki na ciecz - optymalizacja częstotliwości wymiany kąpieli płuczącej

·        Rozmieszczenie dysz natryskowych w bezpośrednim sąsiedztwie mytych detali.

·        System odprowadzania kąpieli z komory roboczej pozwala na ograniczenie mieszania się kąpieli myjącej i kąpieli płuczących.

·        Możliwość uzyskania poziomu czystości zgodnego z normami VDA 19.1 czy ISO 16232.

·        Zmiennobarwne oświetlenie komory roboczej za pomocą diod LED - łatwa identyfikacja statusu prowadzonego w danej chwili bez konieczności szczegółowego sprawdzania na panelu operacyjnym.

·        Możliwość automatycznego załadunku koszy

 

Przykładowe zastosowania urządzeń Compact to mycie i odtłuszczanie detali po obróbce mechanicznej, usuwanie opiłków, mycie detali o skomplikowanych kształtach i inne. Więcej o serii urządzeń myjących TARRA Compact: https://www.gt85.com.pl/oferta

 

Na targach parts2clean wystawcy prezentują produkty i technologie w zakresie czyszczenia, konserwacji, recyklingu i utylizacji oraz oferują spersonalizowane rozwiązania. W parts2clean reprezentowani są prawie wszyscy liderzy rynku i technologii w branży. W 2017 roku w targach uczestniczyło około 4 900 profesjonalistów z 41 krajów.

 

Informacje dotyczące biletów: http://www.parts2clean.de/en/register-plan/for-visitors/tickets/

Zobacz też

Kolejny rok w czołówce najlepszych firm województwa lubelskiego.

czytaj całość

9. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2016 dobiegły końca.

czytaj całość

Drugi rok z rzędu GT85 Polska laureatem w kategorii "Innowacyjność"

czytaj całość