Nagrodzeni za INNOWACYJNOŚĆ 20 Oct 2015

GT85 Polska laureatem Konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas 8.Gali Przedsiębiorczości z udziałem ponad 200 przedstawicieli lubelskiego biznesu.

Tegoroczną edycję Konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin swoim patronatem honorowym objęło Ministerstwo Gospodarki oraz Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Patronatem merytorycznym została Rada Przedsiębiorczości Lubelszczyzny.

Nagrodę Główną w kategorii INNOWACYJNOŚĆ otrzymała firma GT85 Polska Sp. z o.o. za wykorzystanie procesu kawitacji w technologii mycia i oczyszczania ultradźwiękowego w myjkach TARRA produkowanych przez spółkę.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Lublin została ustanowiona w 2008 roku. Jej celem jest uhonorowanie firm przyczyniających się do rozwoju potencjału gospodarczego Lublina, przy zastosowaniu najlepszych praktyki w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Konkurs ma w swoim założeniu promocję przedsiębiorstw, które cechują się stabilnością rozwoju i dobrymi wynikami finansowymi, przy jednoczesnym przejrzystym działaniu i oddziaływaniu na korzyść swojego otoczenia.

Zobacz też

Drugi rok z rzędu nasze stoisko targowe pośród najlepszych.

czytaj całość

Dołącz do nas podczas prestiżowego spotkania kadry managerskiej przemysłu samochodowego

czytaj całość

Drogi Kliencie! Miło nam poinformować, że w GT85 Polska zachodzą bardzo pozytywne zmiany, wynikające z szybkiego rozwoju firmy i nowej strategii. W połowie 2019 roku wszystkie gałęzie naszej działalności, zarówno chemia przemysłowa, maszyny myjące jak i usługi, w tym badania laboratoryjne, zaczną funkcjonować pod nową wspólną nazwą – NOYEN. Dołożymy wszelkich starań, by nasz rebranding był dla Was jak najmniej kłopotliwy, a w przyszłości – nasza współpraca stała się jeszcze łatwiejsza.

czytaj całość