GT85 zmienia nazwę na NOYEN 24 Jan 2019

Drogi Kliencie! 

Miło nam poinformować, że w GT85 Polska zachodzą bardzo pozytywne zmiany, wynikające z szybkiego rozwoju firmy i nowej strategii. W połowie 2019 roku wszystkie gałęzie naszej działalności, zarówno chemia przemysłowa, maszyny myjące jak i usługi, w tym badania laboratoryjne, zaczną funkcjonować pod nową wspólną nazwą – NOYEN. Dołożymy wszelkich starań, by nasz rebranding był dla Was jak najmniej kłopotliwy, a w przyszłości – nasza współpraca stała się jeszcze łatwiejsza. 

 

Jesteśmy dumni z tego, że doceniając nasz profesjonalizm, wysoką jakość produktów i usług – uczyniliście GT85 Polska partnerem Waszego biznesu. Między innymi dzięki Waszemu zaufaniu, staliśmy się liderem w kategorii chemii przemysłowej i maszyn myjących w Polsce, i faktem stała się nasza ekspansja na rynki zagraniczne. Dziękujemy Wam za to!

 

Szybki rozwój firmy był przyczyną decyzji, by posiadane przez nas marki Roklin i Tarra skupić teraz pod nową wspólną nazwą NOYEN. Odmieniony wizerunek, nazwa i logotyp to konsekwencja wprowadzanej już od jakiegoś czasu nowej strategii naszej firmy. Do tej pory udało się już m.in. wprowadzić szczupłe zarządzanie i zarządzenie projektowe oraz usprawnić planowanie procesów produkcyjnych. Naszym celem jest ciągłe dążenie do doskonałości.

 

 Co zmiana nazwy na NOYEN będzie oznaczać dla naszych klientów?

• Zmiana nazwy i wizerunku firmy to pozytywny krok w przyszłość, ku światowym standardom i nowoczesnemu wizerunkowi. Następuje ona w równo 20 lat od założenia GT85 Polska – wówczas dystrybutora smarów. Zobaczcie, jak bardzo od tamtej pory się rozwinęliśmy i jak wiele jeszcze przed nami!

• Do połowy 2019 roku stara i nowa nazwa firmy będą funkcjonowały wymiennie. Będzie to czas na łagodne wprowadzenie zmian, w tym całej dokumentacji. Dopilnujemy by dla naszych klientów zmiany nie były uciążliwe, ani nie generowały dodatkowej pracy.  

• Kapitał firmy nadal jest w pełni polski, nie planujemy sprzedaży firmy, ani przeniesienia naszej siedziby.  Zmiana nie pociąga też za sobą żadnych zmian personalnych w Zarządzie.  

• To, co się zmienia, to nazwa i logo firmy oraz adresy mailowe naszych pracowników – końcówkę @gt85.com.pl zastąpi @noyen.com. Wszystkie wiadomości wysyłane na stare adresy będą przekierowywane, więc komunikacja z nami będzie funkcjonowała sprawnie, jak dotychczas.

• Razem ze zmianą nazwy zacznie obowiązywać nowy adres, który będzie głównym adresem korespondencyjnym oraz miejscem spotkań. Dla ułatwienia oba adresy będą funkcjonować co najmniej do końca roku. Przypominamy, że nasz dawny adres to ul. Tokarska 9 B, 20-210 Lublin, a nasz nowy adres, który warto zapisać i zapamiętać, to: ul. Braci Krausse 6, 20-270 Lublin.

• Po zmianie nazwy firmy, analogiczne będą także nazwy oraz indeksy naszych produktów, do których jesteście przyzwyczajeni. Zarówno chemia jak i maszyny będą miały te same symbole ale z nowym przedrostkiem np. NOYEN PAL lub NOYEN Compact 100.

• Już niedługo nasza oferta, opis produktów i usług oraz wszelkie informacje o firmie znajdą się pod nowym szyldem na wspólnej stronie internetowej www.noyen.com. Jak tylko będzie gotowa – dowiecie się o tym pierwsi! 

 

Zmiana nazwy na NOYEN to kropka nad „i” naszego rozwoju, podkreślenie faktu, że stawiamy na nowoczesność i ciągłe ulepszanie naszych usług. Już dziś jesteśmy liderem swojej branży na rynku polskim, a naszym biznesowym celem jest zwiekszenie naszej rozpoznawalności także za granicami. Mamy nadzieję, że nowa nazwa nam w tym pomoże.

 

Zobacz też

Wspieramy Katolickie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Potrzebującym "AGAPE" w Lublinie

czytaj całość

Film i wnioski z wdrożenia w GT85 Polska

czytaj całość

W tym roku po raz pierwszy w Polsce odbędzie się dedykowana konferencja dla branży mycia przemysłowego - European Industrial Cleaning Forum & Expo (Europejskie Forum Mycia Przemysłowego). Wydarzenie to jest skierowane do wszystkich gałęzi przemysłu gdzie wykorzystywane jest mycie w procesie produkcyjnym.

czytaj całość