GT85 Polska zaprasza na targi ITM Poznań 2016 21 Apr 2016

W dniach 7-10 Czerwiec 2016 serdecznie zapraszamy Państwa na stoisko GT85 Polska - producenta myjni przemysłowych oraz urządzeń dla przemysłu na targach ITM Poznań 2016.

W tym roku podczas targów ITM odbędzie się OFICJALNA PREMIERA innowacyjnej, maszyny myjącej TARRA Compact 200HP.

Urzędzenie zaprezentujemy oficjalnie na naszym stoisku w dniu 8 czerwca 2016 roku, o godzinie 12:00. Myjnią przemysłową TARRA Compact 200HP firma GT85 Polska wyznacza nowy standard w myciu przemysłowym. Więcej informacji dotyczącej technologii wykorzystanej w myjni TARRA Compact 200HP podemy już wkrótce.

Oprócz nowości w linii COMPACT przygotowaliśmy dla Państwa wiele nowości w naszej ofercie. Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie chętnie omówimy naszą całościową ofertę przemysłowych urządzeń myjących marki TARRA oraz środków chemicznych ROKLIN i RUSTER.

Znajda nas Państwo w hali SURFEX (Przygotowanie powierzchni), Pawilon nr 6A, Stoisko numer: 115

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz też

Drogi Kliencie! Miło nam poinformować, że w GT85 Polska zachodzą bardzo pozytywne zmiany, wynikające z szybkiego rozwoju firmy i nowej strategii. W połowie 2019 roku wszystkie gałęzie naszej działalności, zarówno chemia przemysłowa, maszyny myjące jak i usługi, w tym badania laboratoryjne, zaczną funkcjonować pod nową wspólną nazwą – NOYEN. Dołożymy wszelkich starań, by nasz rebranding był dla Was jak najmniej kłopotliwy, a w przyszłości – nasza współpraca stała się jeszcze łatwiejsza.

czytaj całość

Kolejny rok z rzędu polski producent urządzeń TARRA (urządzenia do mycia, odtłuszczania i przygotowania powierzchni), firma GT85 Polska będzie prezentowała swoje rozwiązania na imprezach targowych w Polsce i za granicą.

czytaj całość

Zapraszamy na stoisko GT85 Polska na 9. Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki w Sosnowcu

czytaj całość