GT85 Polska uhonorowana „Gazelą Biznesu” 13 Jan 2017

GT85 Polska Sp. z o.o. po raz kolejny zostało laureatem rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm „Gazele Biznesu”. Zestawienie już od 17 lat prowadzone jest przez magazyn Puls Biznesu. W świetle najnowszej edycji rankingu nasza firma odnotowała 177,78% wzrost przychodów na przestrzeni lat 2013 – 2015, co zaowocowało 22 miejscem spośród 124 sklasyfikowanych przedsiębiorstw w Województwie Lubelskim.

W każdej edycji rankingu badane są wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji, prowadząca ranking na zlecenie Pulsu Biznesu forma Coface analizowała wyniki osiągnięte w latach 2013, 2014 i 2015. O tytuł Gazeli Biznesu 2016 mogła ubiegać się firma, która:

  • rozpoczęła działalność przed rokiem 2013 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś
  • w roku bazowym 2013 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych
  • w latach 2013-2015 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży
  • w latach 2013-2015 ani razu nie odnotowała straty

Uroczysta Gala podsumowująca ranking w Województwie Lubelskim odbyła się w czwartek 12 stycznia 2017 w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Etiuda przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Podczas Gali wręczono laureatom statuetki i pamiątkowe grawertony. Uroczystość uświetnił koncert Stanisława Sojki.  Honorowy Patronat nad Galą objęli Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek i Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski.

Zobacz też

Nowe usługi dla producentów części w naszym portfolio

czytaj całość

Wolontariat - to się opłaca - "Przemyślana sztuka, czyli jak przemysł inspiruje"

czytaj całość

Drogi Kliencie! Miło nam poinformować, że w GT85 Polska zachodzą bardzo pozytywne zmiany, wynikające z szybkiego rozwoju firmy i nowej strategii. W połowie 2019 roku wszystkie gałęzie naszej działalności, zarówno chemia przemysłowa, maszyny myjące jak i usługi, w tym badania laboratoryjne, zaczną funkcjonować pod nową wspólną nazwą – NOYEN. Dołożymy wszelkich starań, by nasz rebranding był dla Was jak najmniej kłopotliwy, a w przyszłości – nasza współpraca stała się jeszcze łatwiejsza.

czytaj całość