GT85 Polska sponsorem projektu pojazdu HYDROS na zawody Shell Eco-marathon 21 Aug 2016

GT85 Polska to nie tylko zaawansowane technologie mycia przemysłowego. Ważnym elementem naszej działalności jest także współpraca z uczelniami wyższymi, czego dowodem jest udział w projekcie HYDROS, realizowanym przez studentów z Politechniki Lubelskiej.

Będąc jednym ze sponsorów tego innowacyjnego, trójkołowego pojazdu o napędzie elektrycznym, pomagaliśmy w wykonaniu przedniego zawieszenia z liniową przekładnią kierowniczą. Pierwsze udane przejazdy Hydros ma już za sobą - odbyły się one na torze w LeMans, podczas majowego Shell Eco Marathon Challenger Event. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnym wysiłkom, marzenie o starcie w głównych zawodach Shell Eco Marathon stanie się faktem, podobnie jak zajęcie miejsca na podium tego prestiżowego konkursu.Trzymamy za was kciuki!

Chcecie śledzić rozwój projektu HYDROS na bieżąco? Zapraszamy do oglądania materiałów na stronie projektu na Facebooku.

Zobacz też

Uczniowie z Kraśnika docenieni za całokształt występu.

czytaj całość

" Klient wie, czego potrzebuje, i jest świadomy problemu, a my wiemy, jak go rozwiązać" - Wywiad z Prezesem Zarządu GT85 Zbigniewem Kurantem.

czytaj całość

Wspaniałych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku pasma sukcesu i spełnienia wszystkich marzeń i planów.

czytaj całość