Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Lublin 27 Nov 2017

W piątek 24 listopada w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się Gala podsumowująca jubileuszową, 10-tą edycję konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin. Miło nam poinformować, że GT85 Polska już po raz trzeci z rzędu zostało laureatem nagrody w kategorii „Innowacyjność”.

Nagrody przyznano łącznie w 5 kategoriach. W tym roku, w tej samej kategorii co GT85 Polska wyróżniono także Instytut Genetyki i Immunologii GENIM. W ciągu 10 edycji w konkursie udział wzięło ponad 400 lubelskich firm, z czego ponad 60 nagrodzono.

- To prawdziwi ambasadorowie naszego miasta w kraju i na świecie. Jestem dumny, że mamy w Lublinie takich przedsiębiorców. To m.in. dzięki nim Lublin może tak dynamicznie się rozwijać, oferować swoim mieszkańcom nowe miejsca pracy i budować swoją pozycję na gospodarczej mapie Polski” – podkreślał Prezydent Lublina Krzysztof Żuk.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Lublin ma charakter honorowy i prestiżowy. Jest potwierdzeniem wysokich standardów biznesowych przedsiębiorstwa oraz jego pozycji na gospodarczej mapie Lublina. Laureaci nagrody współtworzą grono najlepszych przedstawicieli lubelskiego biznesu.

Zobacz też

W dniach 29.09. – 01.10.2015 firma GT85 miała przyjemność gościć w charakterze wystawcy na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.

czytaj całość

Wspieramy zespół Hydrogreen Pollub Team i ich energo-oszczędny pojazd HYDROS

czytaj całość

Oficjalnie dołączyliśmy do grona firm zrzeszonych z Polską Izbą Motoryzacji (PIM), która zrzesza zarówno przedsiębiorstwa jak i stowarzyszenia z branży motoryzacyjnej. Członkostwo w PIM jest jednoznacznym potwierdzeniem jakości standardów rozwiązań jakie firma GT85 Polska dostarcza firmom produkcyjnym dla rynku Automotive w Polsce. Dla naszego przedsiębiorstwa jest to również doskonała szansa na pozyskanie nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenie wiedzy dotyczącej rynku motoryzacyjnego w Polsce i zagranicą.

czytaj całość