GT85 Polska partnerem konferencji Moto Idea 2018 05 Mar 2018

W dniach 13-14 Marca 2018 zapraszamy Państwa do Wrocławia na 9. edycję konferencji motoryzacyjnej Moto Idea. W tym roku firma GT85 Polska jest oficjalnym sponsorem i partnerem konferencji.

 

Moto Idea jest wysoko ceniona przez kadrę managerską, która rok do roku zbiera się, aby dyskutować na temat teraźniejszych zagadnień rozwoju przemysłu motoryzacyjnego.

 

Tematem przewodnim konferencji jest "Team of the Future", czyli "Zespół Przyszłości".  Podczas konferencji, nasz przedstawiciel Grzegorz Sirko przedstawi prelekcję dotyczącą tego jak my dostosowujemy naszą firmę i zespół do wyzwań jakie stawia przed nami współpraca z największymi producentami komponentów do branży motoryzacyjnej w dobie Przemysłu 4.0.

 

Serdecznie zapraszamy także do odwiedzenia naszego stoiska konferencyjnego, gdzie chętnie porozmawiamy o możliwościach współpracy z Twoja firmą, zaprezentujemy nasze nowości na rok 2018.

 

Informacje dotyczące konferencji dostępne są na stronie Moto-Idea.pl.

 

Do zobaczenia we Wrocławiu.

Zobacz też

Ponad 100 spotkań i Złoty Medal targów TOOLEX

czytaj całość

W tym roku mieliśmy przyjemność być głównym sponsorem tego wydarzenia!

czytaj całość

Z przyjemnością informujemy, że od września 2015 firma GT85 rozpoczęła produkcję urządzeń marki TARRA w Zakład Produkcji Urządzeń na terenie lubelskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Braci Krausse 6.

czytaj całość