GT85 Polska członkiem Polskiej Izby Motoryzacji 31 Jul 2018

Oficjalnie dołączyliśmy do grona firm zrzeszonych z Polską Izbą Motoryzacji (PIM), która zrzesza zarówno przedsiębiorstwa jak i stowarzyszenia z branży motoryzacyjnej. Członkostwo w PIM jest jednoznacznym potwierdzeniem jakości standardów rozwiązań jakie firma GT85 Polska dostarcza firmom produkcyjnym dla rynku Automotive w Polsce. Dla naszego przedsiębiorstwa jest to również doskonała szansa na pozyskanie nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenie wiedzy dotyczącej rynku motoryzacyjnego w Polsce i zagranicą.

Polska Izba Motoryzacji działa od 1994 roku i jest organizacją samorządu gospodarczego zarejestrowaną na podstawie Ustawy o izbach gospodarczych. PIM jest organizatorem spotkań, konferencji, szkoleń i szeroko pojętych eventów związanych z branżą motoryzacyjną. Współpraca pomiędzy GT85 Polska i PIM rozpoczęła się kilka lat temu właśnie od jednej z konferencji organizowanych przez Izbę – AutoEvent, w której uczestniczymy co roku jako partner.  

 

GT85 Polska: www.gt85.com.pl

PIM: www.pim.pl

Zobacz też

W dniach 22-23.10.2015 firma GT85 gościł na organizowanych przed Polską Akademię Nauk przy współpracy z Politechniką Lubelską - Panelowym Spotkaniu Dyskusyjnym „Innowacje w praktyce” połączonym z IV Wystawą Innowacyjnych Rozwiązań Urządzeń Badawczo - Pomiarowych i Nowych Technologii.

czytaj całość

Wspieramy zespół Hydrogreen Pollub Team i ich energo-oszczędny pojazd HYDROS

czytaj całość

Kolejne Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX przed nami. Już po raz 4 z rzędu mamy przyjemność uczestniczyć w roli wystawcy w tej imprezie. Nasze tegoroczne stoisko będzie zlokalizowane w Pawilonie A o numerze 341.

czytaj całość