GT85 Polska członkiem Polskiej Izby Motoryzacji 31 Jul 2018

Oficjalnie dołączyliśmy do grona firm zrzeszonych z Polską Izbą Motoryzacji (PIM), która zrzesza zarówno przedsiębiorstwa jak i stowarzyszenia z branży motoryzacyjnej. Członkostwo w PIM jest jednoznacznym potwierdzeniem jakości standardów rozwiązań jakie firma GT85 Polska dostarcza firmom produkcyjnym dla rynku Automotive w Polsce. Dla naszego przedsiębiorstwa jest to również doskonała szansa na pozyskanie nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenie wiedzy dotyczącej rynku motoryzacyjnego w Polsce i zagranicą.

Polska Izba Motoryzacji działa od 1994 roku i jest organizacją samorządu gospodarczego zarejestrowaną na podstawie Ustawy o izbach gospodarczych. PIM jest organizatorem spotkań, konferencji, szkoleń i szeroko pojętych eventów związanych z branżą motoryzacyjną. Współpraca pomiędzy GT85 Polska i PIM rozpoczęła się kilka lat temu właśnie od jednej z konferencji organizowanych przez Izbę – AutoEvent, w której uczestniczymy co roku jako partner.  

 

GT85 Polska: www.gt85.com.pl

PIM: www.pim.pl

Zobacz też

Z przyjemnością informujemy, że od września 2015 firma GT85 rozpoczęła produkcję urządzeń marki TARRA w Zakład Produkcji Urządzeń na terenie lubelskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Braci Krausse 6.

czytaj całość

W tym roku po raz pierwszy w Polsce odbędzie się dedykowana konferencja dla branży mycia przemysłowego - European Industrial Cleaning Forum & Expo (Europejskie Forum Mycia Przemysłowego). Wydarzenie to jest skierowane do wszystkich gałęzi przemysłu gdzie wykorzystywane jest mycie w procesie produkcyjnym.

czytaj całość

Chcesz z nami zmieniać oblicze przemysłu? Zapraszamy.

czytaj całość