Dziękujemy za spotkania podczas targów ITM Polska 2016 15 Jun 2016

Szanowni Państwo.

Chcemy gorąco podziękować za odwiedzenie stoiska firmy GT85 Polska podczas targów ITM Polska w Poznaniu. Miło nam było Państwa gościć, poznać i dyskutować na interesujące tematy.

W tym roku mieliśmy przyjemność prezentować Państwu innowacyjne urządzenie myjące TARRA Compact 200 w opcji HP wykorzystującej zjawisko próżni w procesie mycia, które zostało nagrodzone Złotym Medalem MTP dla targów ITM Polska 2016. Ponad to prezentowaliśmy całościową ofertę urządzeń myjących TARRA - Smart, Ultra oraz Expert. Tarra Compact 200 HP to jeden z dowodów na to, że GT85 Polska jest najlepszym partnerem dla każdej firmy, w której czas i efektywność mycia musi stać na najwyższym poziomie. 

Celem GT85 Polska jest konsekwentne dostarczanie produktów, rozwiązań i standardów o najwyższej jakości. Dzięki ciągłemu rozwojowi i samodoskonaleniu firma z powodzeniem troszczy się o pełną satysfakcję i zaufanie swoich Klientów.

Jednocześnie zapraszamy na stoisko GT85 Polska na targach TOOLEX w Sosnowcu w dniach 4-6 Października 2016, gdzie zaprezentujemy kolejne ciekawe rozwiązania w zakresie technologii mycia przemysłowego.

Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat naszej oferty zapraszamy do kontaktu.

Zobacz też

" Klient wie, czego potrzebuje, i jest świadomy problemu, a my wiemy, jak go rozwiązać" - Wywiad z Prezesem Zarządu GT85 Zbigniewem Kurantem.

czytaj całość

W obecności lubelskich władz, właścicieli, pracowników i zaproszonych gości miało miejsce uroczyste otwarcie nowej hali produkcyjnej spółki GT85.

czytaj całość

Najlepsze życzenia od naszego zespołu!

czytaj całość