Drużyna SPICE GEARS z nagrodą JUDGES AWARD 2016 18 Apr 2016

Sponsorowana przez GT85 Polska - producenta myjni przemysłowych oraz urządzeń dla przemysłu drużyna SPICE GEARS reprezentująca Polskę na międzynarodowych zawodach FIRST Robotics Competiton 2016 wraca do Polski z nagrodą Judges Award 2016.

Awans do finałów konkursu w Stanach Zjednoczonych zabrakło niewiele, bo tylko jednego miejsca. Drużyna z Polski została jednak zauważona i otrzymała od sędziów prestiżową nagrodę "Judges Award 2016". Nagroda przyznawana jest za całokształt pracy, organizacji i występu drużyny: innowacje, postawę podczas zawodów, prezentację podczas konkursu, kontakty z innymi drużynami oraz działania marketingowe w tym social media.

FIRST Robotics Competition to międzynarodowy konkurs skierowany młodych ludzi z całego świata. Każdego roku, drużyny składające się z uczniów szkół średnich i ich mentorów (specjalistów, którzy ukierunkowują i pomagają uczniom w zrealizowaniu zadania) pracują przez sześć tygodni, aby zbudować robota (ważącego nawet do 50 kg), którego celem będzie spełnianie określonego w danym sezonie celu. Gra zmienia się każdego roku, aby zachować świeżość i dać pole do popisu każdej drużynie.

Gratulujemy drużynie SPICE GEARS udanego startu oraz liczymy na kolejne w kolejnych edycjach FIRST Robotics Competition.

Zobacz też

Nowe usługi dla producentów części w naszym portfolio

czytaj całość

Najlepsze życzenia od naszego zespołu!

czytaj całość

Wspieramy Katolickie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Potrzebującym "AGAPE" w Lublinie

czytaj całość